PODLAHY Z HYBRIDNÝCH POLYMÉR CEMENTOV

Hybridné polymér cementové podlahy ponúkajú priam neohraničené možnosti farebného prevedenia, vytváranie množstva vzorov a štruktúr. Tento podlahový systém je naprojektovaný a vyvinutý s cieľom vytvárania tenko vrstvových dekoratívnych povrchov, ktorých hrúbka dosahuje spravidla 2-3mm.

Aj napriek svojej hrúbke je to vysoko odoloný materiál, ktorý vytvára stabilné, difúzne otvorené povrchové vrstvy pre vodné pary. Je vhodný jednak ako materiál na dekoratívne ukončenie nového betónu ale i na regeneráciu starých betónových povrchov v interiéroch ale aj exteriéroch

Skladba podláh z hybridných polymer cementov

1. Cementový podklad
2. Štiepna penetračná vrstva
3. Dekoratívna vrstva ( textúra dreva )
4. Uzatvárací lak

Futu betón

Produkty línie FutuBeton sú mikrocementové systémy určené pre vytváranie dekoratívnych povrchov na podlahách, stenách a rôznych typoch povrchov. Materiály FutuBeton v sebe spájajú a kombinujú novodobé technológie a dizajnový vzhľad. Ich aplikáciou získame v interiéroch moderný industriálny štýl, pričom každému interiéru dodáme osobitý neopakovateľný charakter daný širokou paletou farebných možností a množstvom techník aranžovania. Použitie: podlahy, steny, zásteny do kuchyne, kúpelne, dekoratívne povrchy na stoloch a podobne.

Skladba podláh futu beton

1. Cementová podklad
2. Adhézny mostík
3. Nosná vrstva
4. Dekoračná vrstva
5. Ochranný polyuretánový lak

Ponuka produktov art4you

Navštívte náš eshop kde nájde široký sortiment produktov a doplnkov

TOP